Zarządzanie nieruchomościami

Nasza firma oferuje sprawne i profesjonalne zarządzenie nieruchomościami prywatnymi, użytkowymi i wspólnotami mieszkaniowymi. Firma prowadzi działalność w Łodzi i okolicach.

Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu małymi i wielkopowierzchniowymi budynkami. Znajduje się wśród nich zarówno stara zabudowa (kamienice, nawet obiekty zabytkowe), jak i nowoczesne bloki.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo podjąć z nami współpracę to zarządca nieruchomości zajmie się Państwa nieruchomością z uwzględnieniem wszystkich aktualnych przepisów i potrzeb w danym typie budynku.

Nasze zarządzanie nieruchomościami wspomagane jest przez nowoczesne oprogramowanie, do którego dostęp mają również mieszkańcy. Dzięki temu każdy może w dowolnym momencie sprawdzić stan swoich rozliczeń i głosować uchwały.

Jako zarządca nieruchomości jestem zobowiązana szczególnie dbać o stan techniczny budynków. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadbany budynek, w dłuższej perspektywie, nie wymaga tak dużych nakładów finansowych jak budynki zniszczone i zaniedbane. Dlatego jest to naszym priorytetem.

© 2018 Administracja Nawrot 114