KIM JESTEŚMY?

Kilka słów o naszej firmie.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w zarządzaniu i administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi.  Do współpracy zapraszamy także właścicieli budynków prywatnych oraz małych i średniej wielkości nieruchomości użytkowych.

 

Działamy na obszarze miasta Łodzi i okolic zarządzając i administrując zarówno nowymi blokami i wieżowcami, jak i kamienicami, także wielkopowierzchniowymi. Kilka z zarządzanych przez nas nieruchomości znajduje się w rejestrze zabytków.

 

Posiadamy kierunkowe wykształcenie, licencję Zarządcy Nieruchomości i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych czynności zarządcy.

Aby rzetelnie wykonywać powierzone nam obowiązki śledzimy zmieniające się przepisy i regularnie podnosimy swoje kwalifikacje.

Po prostu mieszkaj. Resztę zostaw nam !

Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania komputerowego dedykowanego wspólnotom mieszkaniowym. Mieszkańcom naszych nieruchomości nieodpłatnie umożliwiamy dostęp do e-kartoteki - internetowej Strefy Klienta, w której z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie mogą m.in. sprawdzić stan swoich rozliczeń ze wspólnotą, rozliczenia mediów, podać stany liczników i głosować uchwały.

 

Podstawą dobrej współpracy między zarządcą lub administratorem, a zarządem wspólnoty i mieszkańcami, jest przede wszystkim gruntowne poznanie nieruchomości oraz potrzeb i oczekiwań jej współwłaścicieli. Sprawne funkcjonowanie wspólnoty i zadowolenie jej mieszkańców to wypadkowa umiejętności i zaangażowania zarządcy, stanu technicznego nieruchomości, jej otoczenia, możliwości finansowych wspólnoty i dobrego wyboru wykonawców.

 

Szczególny nacisk kładziemy na stan techniczny nieruchomości. Z sukcesem koordynujemy małe i generalne remonty nieruchomości - m.in. remonty dachów, remonty konstrukcyjne, balkonów, klatek schodowych, przewodów kominowych oraz przedsięwzięcia termomodernizacyjne. Modernizujemy również instalacje w budynkach i przyłączamy nieruchomości do miejskiej sieci ogrzewania.  W celu zapewnienia źródeł finansowania prac remontowych negocjujemy warunki kredytów bankowych. Na rzecz naszych wspólnot pozyskujemy dotacje m.in. premie z BGK, WFOŚiGW oraz z środków miejskich i unijnych.   

 

Wszystkim naszym wspólnotom proponujemy współpracę z tzw. pogotowiem mieszkaniowym - całodobową obsługę najczęstszych awarii (elektrycznych, wodnych i kanalizacyjnych), także w dni wolne i święta. Dzięki współpracy z renomowaną kancelarią brokerską zapewniamy naszym wspólnotom bezkonkurencyjne ceny polis ubezpieczeniowych oraz profesjonale doradztwo w tym zakresie. Obsługę prawną, także windykacyjną na poziomie procesowym,  zapewnia sprawnie działająca kancelaria radcowska.

 

Naszym największym sukcesem jest fakt, że z wieloma spośród obecnie zarządzanych i administrowanych nieruchomości jesteśmy związani nieprzerwanie od 2013 r. Potwierdza to zadowolenie mieszkańców ze współpracy z nami!

Anna Kajak-Wojciechowska
Współwłaściciel

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z NAMI?

PROFESJONALIZM

W swoich działaniach kierujemy się zawodową etyką i dobrem klientów. Nasze umiejętności poparte są kierunkowym wykształceniem.

RZETELNOŚĆ

Nasze działania są transparentne. Prowadzimy przejrzystą księgowość, z dbałością o finanse wspólnoty i wszystkich właścicieli.

ZAANGAŻOWANIE

Bezpośrednie relacje są nieocenione. Jesteśmy blisko mieszkańców wtedy, gdy jesteśmy potrzebni, nie podczas sztywnych godzin dyżurów.

DOŚWIADCZENIE

Wynika przede wszystkim z wieloletniej współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, których potrzeby i oczekiwania były całkiem różne.

© 2018 Administracja Nawrot 114