Administrowanie nieruchomościami

Sprawne zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi jest szczególnie ważnym zadaniem dla administracji. Chodzi nie tylko o opiekę nad budynkiem ale też o stały kontakt i dobre stosunki z lokatorami. Nasze kilkuletnie doświadczenie nauczyło nas postępować z ludźmi, łagodzić konflikty, radzić sobie z różnymi nietypowymi sytuacjami. Bo przecież administrowanie wspólnotami to nie tylko standardowe stosunki z lokatorem, dbanie o czystość na klatce schodowej czy naprawa dziurawego dachu. Dobre zarządzanie wspólnotami widać dopiero wtedy, kiedy trzeba poradzić sobie z nietypowym zadaniem albo rozładować konflikt.

Zadowoleni mieszkańcy, których wspólnotami zarządzamy od 2013 roku mogą potwierdzić nasze umiejętności i kompetencje w tym zakresie.

Posiadamy odpowiednie przeszkolenie i wymagane certyfikaty, ale nasze zarządzanie sprawdza się przede wszystkim w codziennym kontakcie. Uważamy, że każdą pracę powinno się wykonywać z zaangażowaniem i właśnie tak wykonujemy administrowanie wspólnotami. Staramy się, żeby wszystko szło sprawnie i zgodnie z najlepszymi standardami.

© 2018 Administracja Nawrot 114